SZBZX84C56LT1G | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 56V 250MW SOT23-3 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 50 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 56 V 250 mW ±7% הרכבה משטחית SOT-23-3 (TO-236) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SZBZX84C56LT1G דגמים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 50 nA @ 39.2 V |
יצרן | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
סדרה | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C (TJ) |
טולרנס ±7% | מארז / תיבה |
הספק - מקס' 250 mW | מארז ההתקן של הספק SOT-23-3 (TO-236) |
עכבה (מקס') (Zzt) 200 Ohms | מספר מוצר בסיס |