SZBZX84C6V2ET3G פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
onsemi
קיים במלאי: 3,595
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
onsemi
קיים במלאי: 5,235
גיליון נתונים
קיים במלאי: 381
דומים
Central Semiconductor Corp
דומים
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 6.2 V 225 mW ‎±6% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SZBZX84C6V2ET3G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-SZBZX84C6V2ET3GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-SZBZX84C6V2ET3GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-SZBZX84C6V2ET3GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZBZX84C6V2ET3G
תיאור
DIODE ZENER 6.2V 225MW SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SZBZX84C6V2ET3G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
‎±6%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
225 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 4 V