SZMM3Z10VST1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZMM3Z10VST1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZMM3Z10VST1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZMM3Z10VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM3Z10VST1G
תיאור
DIODE ZENER 10V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 53
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 10 V 300 mW הרכבה משטחית SOD-323
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SZMM3Z10VST1G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
הספק - מקס'
300 mW
מארז‏ / תיבה
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 6 V