SZMM3Z10VT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZMM3Z10VT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZMM3Z10VT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZMM3Z10VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM3Z10VT1G
תיאור
DIODE ZENER 10V 300MW SOD323
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 10 V 300 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-323
מודלים EDA/CAD
SZMM3Z10VT1G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
הרכבה משטחית
טולרנס
‎±6%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V