SZMM3Z11VT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-SZMM3Z11VT1GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-SZMM3Z11VT1GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-SZMM3Z11VT1GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM3Z11VT1G
תיאור
DIODE ZENER 11V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 53
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 11 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SZMM3Z11VT1G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V