SZMM3Z3V3T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZMM3Z3V3T1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZMM3Z3V3T1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZMM3Z3V3T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM3Z3V3T1G
תיאור
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 44
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.3 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SZMM3Z3V3T1G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
עכבה (מקס') (Zzt)
95 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V