SZMM5Z12VST1G זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
onsemi
קיים במלאי: 7,685
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 12 V 500 mW ±2.08% הרכבה משטחית SOD-523
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SC-76, SOD-523
SZMM5Z12VST1G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-SZMM5Z12VST1G-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM5Z12VST1G
תיאור
DIODE ZENER 12V 500MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 49
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
אריזה
בתפזורת
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±2.08%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-523
עכבה (מקס') (Zzt)
25 Ohms