SZMM5Z5V6ST5G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 500 mW ±2.14% הרכבה משטחית SOD-523
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SC-76, SOD-523
SZMM5Z5V6ST5G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-SZMM5Z5V6ST5GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-SZMM5Z5V6ST5GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-SZMM5Z5V6ST5GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM5Z5V6ST5G
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 52
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±2.14%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2 V