SZMM5Z6V8T1G | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD523 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 52 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 6.8 V 500 mW ±6% הרכבה משטחית SOD-523 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SZMM5Z6V8T1G דגמים |
קטגוריה | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
יצרן | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C |
טולרנס ±6% | מארז / תיבה |
הספק - מקס' 500 mW | מארז ההתקן של הספק SOD-523 |
עכבה (מקס') (Zzt) 15 Ohms | מספר מוצר בסיס |
זרם - דלף הפוך @ Vr 2 µA @ 4 V |