SZMM5Z6V8T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZMM5Z6V8T1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZMM5Z6V8T1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZMM5Z6V8T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM5Z6V8T1G
תיאור
DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 52
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 6.8 V 500 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-523
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SZMM5Z6V8T1G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
‎±6%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 4 V