SZMM5Z9V1T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZMM5Z9V1T1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZMM5Z9V1T1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZMM5Z9V1T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM5Z9V1T1G
תיאור
DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 52
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 9.1 V 500 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-523
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SZMM5Z9V1T1G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
‎±6%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-523
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 nA @ 7 V