SZMMSZ30T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZMMSZ30T1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZMMSZ30T1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZMMSZ30T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMMSZ30T1G
תיאור
DIODE ZENER 30V 500MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 42
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 30 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
מודלים EDA/CAD
SZMMSZ30T1G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 21 V