OD1225-12HBIP68
OD1225-12HBIP68
Orion Fans presents - What does IP68 mean?
OD1225-12HBIP68
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1863-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD1225-12HBIP68
תיאור
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ כדור ‎120.0 CFM‎‏ (3.36 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
רעש
42.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
5.4 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
2 מוליכי חוטים
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV, UR
רוחב
25.00 מ"מ
משקל
‎0.341 lb (154.67 g)‎
זרימת אוויר
‎120.0 CFM‎‏ (3.36 מ"ק/דקה)
דירוג זרם (אמפר)
0.450A
לחץ סטטי
0.240‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 59.8‏)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
60000 שעות ב-35°C