OD1225-24HBVXE
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-OD1225-24HBVXE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD1225-24HBVXE
תיאור
DC FAN - 24V 120 X 120 X 25MM -
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ כדור ‎158.7 CFM‎‏ (4.49 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
57.3dB(A)
סדרה
הספק (Watts)
20.4 W
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
סוכנות הרשאות
CE, cURus, UR
דירוג זרם (אמפר)
0.850A
זרימת אוויר
‎158.7 CFM‎‏ (4.49 מ"ק/דקה)
תחום מתח
15 ~ 26VDC
לחץ סטטי
0.490‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 122.1‏)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C