OD1225-24HSS
OD1225-24HSS
OD1225-24HSS
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1131-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD1225-24HSS
תיאור
FAN AXIAL 120X120MM 24VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ שרוול אטום ‎87.0 CFM‎‏ (2.44 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD1225-24HSS דגמים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
38.7dB(A)
סדרה
הספק (Watts)
5.5 W
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
רוחב
25.00 מ"מ
משקל
‎0.341 lb (154.67 g)‎
זרימת אוויר
‎87.0 CFM‎‏ (2.44 מ"ק/דקה)
דירוג זרם (אמפר)
0.320A