OD1238-12LBXC
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1152-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD1238-12LBXC
תיאור
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ כדור ‎150.0 CFM‎‏ (4.20 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD1238-12LBXC דגמים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
52.0dB
סדרה
הספק (Watts)
10 W
אריזה
תיבה
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
2 מוליכי חוטים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
רוחב
38.50 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.870A
זרימת אוויר
‎150.0 CFM‎‏ (4.20 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), מחוזק בפיברגלס
לחץ סטטי
0.380‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 94.6‏)
חומר - להב
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
65000 שעות ב-45°C