OD1238-24HBXJ01A
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1692-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD1238-24HBXJ01A
תיאור
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ כדור ‎250.0 CFM‎‏ (7.00 מ"ק/דקה) 3 מוליכי חוט
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD1238-24HBXJ01A דגמים
קטגוריה
הספק (Watts)
42 W
אריזה
בתפזורת
סיומת
3 מוליכי חוט
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
גודל / מידה
מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ
משקל
‎0.827 lb (375.12 g)‎
רוחב
38.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
1.75A
זרימת אוויר
‎250.0 CFM‎‏ (7.00 מ"ק/דקה)
תחום מתח
17 ~ 26.4VDC
לחץ סטטי
1.480‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 368.7‏)
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C