OD1238-24MB
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1458-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD1238-24MB
תיאור
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ כדור ‎95.0 CFM‎‏ (2.66 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD1238-24MB דגמים
קטגוריה
רעש
41.0dB
יצרן
הספק (Watts)
6 W
סדרה
RPM
אריזה
בתפזורת
סיומת
2 מוליכי חוטים
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
גודל / מידה
מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ
משקל
‎0.72 lb (326.59 g)‎
רוחב
38.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.230A
זרימת אוויר
‎95.0 CFM‎‏ (2.66 מ"ק/דקה)
לחץ סטטי
0.230‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 57.3‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
65000 שעות ב-45°C