OD1238-48H3BVXE
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-OD1238-48H3BVXE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD1238-48H3BVXE
תיאור
FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 48VDC מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ כדור ‎285.2 CFM‎‏ (7.99 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
64.6dB(A)
סדרה
הספק (Watts)
77.7 W
אריזה
תיבה
סיומת
2 מוליכי חוטים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV, UR
רוחב
38.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
1.6A
זרימת אוויר
‎285.2 CFM‎‏ (7.99 מ"ק/דקה)
תחום מתח
30 ~ 52VDC
לחץ סטטי
2.300‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 572.9‏)
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C