OD172AP-24HB
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-OD172AP-24HB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD172AP-24HB
תיאור
FAN AXIAL 172X51MM 24VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC עגול - קוטר‎ ‏172 מ"מ כדור ‎230.0 CFM‎‏ (6.44 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
52.7dB(A)
סדרה
הספק (Watts)
24 W
אריזה
תיבה
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
2 מוליכי חוטים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
גודל / מידה
עגול - קוטר‎ ‏172 מ"מ
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV, UR
רוחב
51.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.970A
זרימת אוויר
‎230.0 CFM‎‏ (6.44 מ"ק/דקה)
תחום מתח
20 ~ 26.4VDC
לחץ סטטי
0.780‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 194.3‏)
חומר - מסגרת
אלומיניום
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
80000 שעות ב-35°C