OD172SAP-12HBXC
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1176-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD172SAP-12HBXC
תיאור
FAN AXIAL 172X50.8MM 12VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מלבני/מעוגל - אורך 172 מ"מ × גובה 150 מ"מ כדור ‎277.0 CFM‎‏ (7.76 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
62.0dB
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
גודל / מידה
מלבני/מעוגל - אורך 172 מ"מ × גובה 150 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
3.5A
רוחב
50.80 מ"מ
תחום מתח
9 ~ 14VDC
זרימת אוויר
‎277.0 CFM‎‏ (7.76 מ"ק/דקה)
לחץ סטטי
1.140‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 284.0‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
65000 שעות ב-45°C