OD172SAP-12MBXCIP69K
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-OD172SAP-12MBXCIP69K-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD172SAP-12MBXCIP69K
תיאור
FAN AXIAL 172X51.6MM 12VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מלבני/מעוגל - אורך 172 מ"מ × גובה 152 מ"מ כדור ‎263.0 CFM‎‏ (7.36 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD172SAP-12MBXCIP69K דגמים
קטגוריה
רעש
57.0dB
יצרן
הספק (Watts)
13.2 W
אריזה
בתפזורת
פעיל
הגנת חדירות
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
גודל / מידה
מלבני/מעוגל - אורך 172 מ"מ × גובה 152 מ"מ
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV, UR
רוחב
51.60 מ"מ
משקל
‎1.3 lb (600.0 g)‎
זרימת אוויר
‎263.0 CFM‎‏ (7.36 מ"ק/דקה)
דירוג זרם (אמפר)
1.10A
לחץ סטטי
0.820‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 204.3‏)
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
90000 שעות ב-35°C