OD172SAP-24HBXCIP68
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-OD172SAP-24HBXCIP68-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD172SAP-24HBXCIP68
תיאור
FAN AXIAL 172X51.6MM 24VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מלבני/מעוגל - אורך 172 מ"מ × גובה 152 מ"מ כדור ‎323.0 CFM‎‏ (9.04 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD172SAP-24HBXCIP68 דגמים
קטגוריה
רעש
63.5dB
יצרן
הספק (Watts)
50.4 W
אריזה
בתפזורת
פעיל
הגנת חדירות
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
גודל / מידה
מלבני/מעוגל - אורך 172 מ"מ × גובה 152 מ"מ
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV, UR
רוחב
51.60 מ"מ
משקל
‎1.3 lb (600.0 g)‎
זרימת אוויר
‎323.0 CFM‎‏ (9.04 מ"ק/דקה)
דירוג זרם (אמפר)
2.10A
לחץ סטטי
1.060‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 264.0‏)
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
90000 שעות ב-35°C