OD172SAPL-24HTB
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1185-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD172SAPL-24HTB
תיאור
FAN AXIAL 172X38.5MM 24VDC TERM
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מלבני/מעוגל - אורך 172 מ"מ × גובה 150 מ"מ כדור ‎225.0 CFM‎‏ (6.30 מ"ק/דקה) 2 הדקים
קטגוריה
רעש
55.0dB
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
מתח - נומינלי
משקל
‎1.7 lb (760.0 g)‎
גודל / מידה
מלבני/מעוגל - אורך 172 מ"מ × גובה 150 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.970A
רוחב
38.50 מ"מ
תחום מתח
15 ~ 28VDC
זרימת אוויר
‎225.0 CFM‎‏ (6.30 מ"ק/דקה)
לחץ סטטי
0.730‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 181.8‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
60000 שעות ב-45°C