OD254AP-12HB
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1191-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD254AP-12HB
תיאור
FAN AXIAL 254X89MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC עגול - קוטר‎ ‏254 מ"מ כדור ‎830.0 CFM‎‏ (23.24 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD254AP-12HB דגמים
קטגוריה
רעש
60.0dB
יצרן
הספק (Watts)
65 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
2 מוליכי חוטים
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
גודל / מידה
עגול - קוטר‎ ‏254 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
5.4A
רוחב
89.00 מ"מ
תחום מתח
9 ~ 13VDC
זרימת אוויר
‎830.0 CFM‎‏ (23.24 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
אלומיניום
לחץ סטטי
0.780‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 194.3‏)
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), מחוזק בפיברגלס
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C