OD254AP-24HTBIP68
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-OD254AP-24HTBIP68-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD254AP-24HTBIP68
תיאור
FAN IMP MTRZD 254X89MM 24VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר מאיצים ממונעים 24VDC עגול - קוטר‎ ‏254 מ"מ כדור ‎830.0 CFM‎‏ (23.24 מ"ק/דקה) 2 הדקים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD254AP-24HTBIP68 דגמים
קטגוריה
רעש
(62.1dB(A
יצרן
הספק (Watts)
65 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
2 הדקים
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
גודל / מידה
עגול - קוטר‎ ‏254 מ"מ
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV, UR
רוחב
89.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
2.65A
זרימת אוויר
‎830.0 CFM‎‏ (23.24 מ"ק/דקה)
תחום מתח
‎16 ~ 26VDC
לחץ סטטי
0.790‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 196.8‏)
חומר - מסגרת
אלומיניום
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
90000 שעות ב-35°C