OD3010-12HB
OD3010-12HB
OD3010-12HB
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1199-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD3010-12HB
תיאור
FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 30 מ"מ × גובה 30 מ"מ כדור ‎5.0 CFM‎‏ (0.140 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD3010-12HB דגמים
קטגוריה
רעש
30.2dB(A)
יצרן
RPM
סדרה
סיומת
2 מוליכי חוטים
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
מתח - נומינלי
דירוג זרם (אמפר)
0.120A
גודל / מידה
מרובע - אורך 30 מ"מ × גובה 30 מ"מ
תחום מתח
11 ~ 13.8VDC
רוחב
10.20 מ"מ
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), מחוזק בפיברגלס
זרימת אוויר
‎5.0 CFM‎‏ (0.140 מ"ק/דקה)
חומר - להב
לחץ סטטי
0.210‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 52.3‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
50000 שעות ב-45°C