OD3010-12HB01A
OD3010-12HB01A
OD3010-12HB01A
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1200-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD3010-12HB01A
תיאור
FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 30 מ"מ × גובה 30 מ"מ כדור ‎5.0 CFM‎‏ (0.140 מ"ק/דקה) 3 מוליכי חוט
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD3010-12HB01A דגמים
קטגוריה
מאפיינים
חיישן מהירות (Tach)
יצרן
רעש
30.2dB(A)
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
3 מוליכי חוט
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
גודל / מידה
מרובע - אורך 30 מ"מ × גובה 30 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.120A
רוחב
10.20 מ"מ
תחום מתח
11 ~ 13.8VDC
זרימת אוויר
‎5.0 CFM‎‏ (0.140 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), מחוזק בפיברגלס
לחץ סטטי
0.210‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 52.3‏)
חומר - להב
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
50000 שעות ב-45°C