OD4028-12HBXC
מק"ט מוצר של DigiKey
OD4028-12HBXC-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD4028-12HBXC
תיאור
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 40 מ"מ × גובה 40 מ"מ כדור ‎26.5 CFM‎‏ (0.742 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
57.0dB
סדרה
RPM
אריזה
בתפזורת
סיומת
2 מוליכי חוטים
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
גודל / מידה
מרובע - אורך 40 מ"מ × גובה 40 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.800A
רוחב
28.00 מ"מ
תחום מתח
10.8 ~ 13.2VDC
זרימת אוויר
‎26.5 CFM‎‏ (0.742 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), מחוזק בפיברגלס
לחץ סטטי
1.600‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 398.6‏)
חומר - להב
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
50000 שעות ב-40°C