OD6025-12HBXE
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-OD6025-12HBXE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD6025-12HBXE
תיאור
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ כדור ‎49.0 CFM‎‏ (1.37 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
63.1dB(A)
סדרה
הספק (Watts)
7.2 W
אריזה
תיבה
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
2 מוליכי חוטים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV, UR
רוחב
25.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.600A
זרימת אוויר
‎49.0 CFM‎‏ (1.37 מ"ק/דקה)
תחום מתח
8 ~ 13.8VDC
לחץ סטטי
0.780‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 194.3‏)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C