OD6025-12MB
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1240-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD6025-12MB
תיאור
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ כדור CFM‏ 17.0‏ (‏0.476‏ מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD6025-12MB דגמים
קטגוריה
רעש
25.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
1.5 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
2 מוליכי חוטים
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV, UR
גודל / מידה
מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ
משקל
‎0.141 lb (63.96 g)‎
רוחב
25.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.120A
זרימת אוויר
CFM‏ 17.0‏ (‏0.476‏ מ"ק/דקה)
תחום מתח
8 ~ 13.8VDC
לחץ סטטי
0.160‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 39.8‏)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
60000 שעות ב-45°C