OD6025-24HBXE
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-OD6025-24HBXE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD6025-24HBXE
תיאור
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ כדור ‎49.0 CFM‎‏ (1.37 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
63.1dB(A)
סדרה
הספק (Watts)
7.2 W
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
דירוג זרם (אמפר)
0.300A
זרימת אוויר
‎49.0 CFM‎‏ (1.37 מ"ק/דקה)
תחום מתח
15 ~ 26VDC
לחץ סטטי
0.780‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 194.3‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C