OD6038-12HHBXC10A
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1618-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD6038-12HHBXC10A
תיאור
FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ כדור ‎86.0 CFM‎‏ (2.41 מ"ק/דקה) 4 מוליכים חוטיים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD6038-12HHBXC10A דגמים
קטגוריה
רעש
66.0dB
יצרן
הספק (Watts)
36 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
4 מוליכים חוטיים
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
גודל / מידה
מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ
משקל
‎0.276 lb (125.19 g)‎
רוחב
38.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
2.7A
זרימת אוויר
‎86.0 CFM‎‏ (2.41 מ"ק/דקה)
תחום מתח
10.8 ~ 13.2VDC
לחץ סטטי
2.950‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 734.8‏)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C