OD8025-12HBIP69K
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-OD8025-12HBIP69K-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD8025-12HBIP69K
תיאור
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ כדור ‎40.0 CFM‎‏ (1.12 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
רעש
33.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
2.2 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
2 מוליכי חוטים
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV, UR
רוחב
25.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.180A
זרימת אוויר
‎40.0 CFM‎‏ (1.12 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
לחץ סטטי
0.230‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 57.3‏)
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
60000 שעות ב-45°C