OD8025-24HB
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1260-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD8025-24HB
תיאור
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ כדור ‎40.0 CFM‎‏ (1.12 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD8025-24HB דגמים
קטגוריה
רעש
35.0dB
יצרן
הספק (Watts)
1.44 W
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
גודל / מידה
מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ
משקל
‎0.191 lb (86.64 g)‎
דירוג זרם (אמפר)
0.110A
לחץ סטטי
0.160‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 39.8‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
65000 שעות ב-45°C