OD8025-48HBIP69K
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-OD8025-48HBIP69K-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD8025-48HBIP69K
תיאור
FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 48VDC מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ כדור ‎40.0 CFM‎‏ (1.12 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
רעש
33.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
3.8 W
פעיל
הגנת חדירות
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV, UR
דירוג זרם (אמפר)
0.080A
לחץ סטטי
0.230‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 57.3‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
60000 שעות ב-45°C