OD8032-24MB
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1666-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD8032-24MB
תיאור
FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 80.5 מ"מ × גובה 80.5 מ"מ כדור ‎44.0 CFM‎‏ (1.23 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD8032-24MB דגמים
קטגוריה
רעש
36.0dB
יצרן
RPM
סדרה
סיומת
2 מוליכי חוטים
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
מתח - נומינלי
דירוג זרם (אמפר)
0.280A
גודל / מידה
מרובע - אורך 80.5 מ"מ × גובה 80.5 מ"מ
תחום מתח
12 ~ 30VDC
רוחב
32.00 מ"מ
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), מחוזק בפיברגלס
זרימת אוויר
‎44.0 CFM‎‏ (1.23 מ"ק/דקה)
חומר - להב
לחץ סטטי
0.280‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 69.7‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
60000 שעות ב-40°C