OD8032-48HBIP68
OD8032-48HBIP68
Orion Fans presents - What does IP68 mean?
OD8032-48HBIP68
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1876-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD8032-48HBIP68
תיאור
FAN AXIAL 80X32MM 48VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 48VDC מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ כדור 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD8032-48HBIP68 דגמים
קטגוריה
הספק (Watts)
7.8 W
יצרן
RPM
סדרה
סיומת
2 מוליכי חוטים
אריזה
תיבה
הגנת חדירות
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
גודל / מידה
מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ
משקל
‎0.261 lb (118.39 g)‎
רוחב
32.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.210A
לחץ סטטי
0.730‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 181.8‏)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C