OD8032-48HBIP69K
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-OD8032-48HBIP69K-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD8032-48HBIP69K
תיאור
FAN AXIAL 80X32MM 48VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 48VDC מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ כדור ‎77.0 CFM‎‏ (2.16 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
רעש
50.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
7.8 W
אריזה
תיבה
פעיל
הגנת חדירות
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV, UR
רוחב
32.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.160A
זרימת אוויר
‎77.0 CFM‎‏ (2.16 מ"ק/דקה)
לחץ סטטי
0.730‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 181.8‏)
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C