OD8038-12MBIP68 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Sunon Fans
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ כדור ‎58.1 CFM‎‏ (1.63 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
OD8038-12MBIP68
מק"ט מוצר של DigiKey
OD8038-12MBIP68-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD8038-12MBIP68
תיאור
FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD8038-12MBIP68 דגמים
קטגוריה
רעש
45.0dB
יצרן
הספק (Watts)
4.8 W
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
משקל
‎0.461 lb (209.11 g)‎
זרימת אוויר
‎58.1 CFM‎‏ (1.63 מ"ק/דקה)
דירוג זרם (אמפר)
0.400A
לחץ סטטי
0.410‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 102.1‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C