OD8038-24HBIP69K
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-OD8038-24HBIP69K-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD8038-24HBIP69K
תיאור
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ כדור ‎71.0 CFM‎‏ (1.99 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD8038-24HBIP69K דגמים
קטגוריה
רעש
49.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
7.2 W
אריזה
תיבה
פעיל
הגנת חדירות
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV, UR
רוחב
38.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.300A
זרימת אוויר
‎71.0 CFM‎‏ (1.99 מ"ק/דקה)
לחץ סטטי
0.580‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 144.5‏)
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C