OD8038-24HHB
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-OD8038-24HHB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD8038-24HHB
תיאור
Thermal Products
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ כדור ‎82.0 CFM‎‏ (2.30 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
52.2dB(A)
סדרה
הספק (Watts)
10.8 W
אריזה
בתפזורת
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
2 מוליכי חוטים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV, UR
רוחב
38.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.450A
זרימת אוויר
‎82.0 CFM‎‏ (2.30 מ"ק/דקה)
תחום מתח
15 ~ 26VDC
לחץ סטטי
0.780‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 194.3‏)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C