OD8038-24HHBVXE
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-OD8038-24HHBVXE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD8038-24HHBVXE
תיאור
Thermal Products
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ כדור ‎130.0 CFM‎‏ (3.64 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
66.5dB(A)
סדרה
הספק (Watts)
45.6 W
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV, UR
רוחב
38.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
1.90A
זרימת אוויר
‎130.0 CFM‎‏ (3.64 מ"ק/דקה)
תחום מתח
15 ~ 26VDC
לחץ סטטי
2.000‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 498.2‏)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C