OD9225-12MB
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1280-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD9225-12MB
תיאור
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 92.5 מ"מ × גובה 92.5 מ"מ כדור ‎44.0 CFM‎‏ (1.23 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD9225-12MB דגמים
קטגוריה
רעש
31.0dB
יצרן
RPM
סדרה
סיומת
2 מוליכי חוטים
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
מתח - נומינלי
דירוג זרם (אמפר)
0.170A
גודל / מידה
מרובע - אורך 92.5 מ"מ × גובה 92.5 מ"מ
תחום מתח
7 ~ 17VDC
רוחב
25.00 מ"מ
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), מחוזק בפיברגלס
זרימת אוויר
‎44.0 CFM‎‏ (1.23 מ"ק/דקה)
חומר - להב
לחץ סטטי
0.090‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 22.4‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
60000 שעות ב-40°C