OD9225-24HB
OD9225-24HB
OD9225-24HB
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1281-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD9225-24HB
תיאור
FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 92.5 מ"מ × גובה 92.5 מ"מ כדור ‎53.0 CFM‎‏ (1.48 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD9225-24HB דגמים
קטגוריה
רעש
35.0dB
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
דירוג זרם (אמפר)
0.150A
גודל / מידה
מרובע - אורך 92.5 מ"מ × גובה 92.5 מ"מ
תחום מתח
12 ~ 28VDC
זרימת אוויר
‎53.0 CFM‎‏ (1.48 מ"ק/דקה)
לחץ סטטי
0.130‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 32.4‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
60000 שעות ב-40°C