OD9225-48MBIP68
מק"ט מוצר של DigiKey
OD9225-48MBIP68-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD9225-48MBIP68
תיאור
FAN AXIAL 92X25MM 48VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 48VDC מרובע - אורך 92 מ"מ × גובה 92 מ"מ כדור ‎35.0 CFM‎‏ (0.980 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
רעש
30.0dB
יצרן
הספק (Watts)
2.4 W
פעיל
הגנת חדירות
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 92 מ"מ × גובה 92 מ"מ
25.00 מ"מ
משקל
‎0.211 lb (95.71 g)‎
זרימת אוויר
‎35.0 CFM‎‏ (0.980 מ"ק/דקה)
דירוג זרם (אמפר)
0.050A
לחץ סטטי
0.180‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 44.8‏)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C