OD9238-24HHBIP68
מק"ט מוצר של DigiKey
OD9238-24HHBIP68-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD9238-24HHBIP68
תיאור
FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 92 מ"מ × גובה 92 מ"מ כדור ‎109.2 CFM‎‏ (3.06 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OD9238-24HHBIP68 דגמים
קטגוריה
רעש
58.0dB
יצרן
הספק (Watts)
10.8 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
2 מוליכי חוטים
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 92 מ"מ × גובה 92 מ"מ
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
רוחב
38.00 מ"מ
משקל
‎0.441 lb (200.00 g)‎
זרימת אוויר
‎109.2 CFM‎‏ (3.06 מ"ק/דקה)
דירוג זרם (אמפר)
0.450A
לחץ סטטי
0.860‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 214.2‏)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C