OD9238-24LBIP68
מק"ט מוצר של DigiKey
OD9238-24LBIP68-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD9238-24LBIP68
תיאור
FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 92 מ"מ × גובה 92 מ"מ כדור ‎76.5 CFM‎‏ (2.14 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
מודלים EDA/CAD
OD9238-24LBIP68 דגמים
קטגוריה
רעש
50.0dB
יצרן
הספק (Watts)
4.8 W
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
זרימת אוויר
‎76.5 CFM‎‏ (2.14 מ"ק/דקה)
דירוג זרם (אמפר)
0.200A
לחץ סטטי
0.420‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 104.6‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C