OD9238-24MBIP68
מק"ט מוצר של DigiKey
OD9238-24MBIP68-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD9238-24MBIP68
תיאור
FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 92 מ"מ × גובה 92 מ"מ כדור ‎87.4 CFM‎‏ (2.45 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
מודלים EDA/CAD
OD9238-24MBIP68 דגמים
קטגוריה
רעש
53.0dB
יצרן
הספק (Watts)
7.2 W
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
זרימת אוויר
‎87.4 CFM‎‏ (2.45 מ"ק/דקה)
דירוג זרם (אמפר)
0.300A
לחץ סטטי
0.550‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 137.0‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C