OD9238-48HHBIP68
מק"ט מוצר של DigiKey
OD9238-48HHBIP68-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OD9238-48HHBIP68
תיאור
FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 48VDC מרובע - אורך 92 מ"מ × גובה 92 מ"מ כדור ‎109.2 CFM‎‏ (3.06 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
מודלים EDA/CAD
OD9238-48HHBIP68 דגמים
קטגוריה
רעש
58.0dB
יצרן
הספק (Watts)
14.4 W
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
זרימת אוויר
‎109.2 CFM‎‏ (3.06 מ"ק/דקה)
דירוג זרם (אמפר)
0.300A
לחץ סטטי
0.860‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 214.2‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C